Kokoaikainen Siivooja Jyväskylän alueelle!

    Jos olet huolellinen, nautit siisteyden ylläpidosta ja olet positiivinen ihmisläheinen ihminen, olet etsimämme henkilö!

    Tehtävänkuvaus: Etsimme kokoaikaista siivoojaa Jyväskylän lähialueelle.

    Edellytykset:

    • Aikaisempi kokemus siivoustyöstä tai alan koulutus
    • Positiivinen asenne ja huolellinen työote
    • Kyky työskennellä itsenäisesti ja tiimissä

    Tarjoamme:

    • Mahdollisuuden ammatilliseen kehittymiseen
    • Palkkaus TES:n mukaisesti

    Hakeminen: Kysy lisää tai hae heti, koska työt alkavat heti sopivan henkilön löydyttyä.

    Liity osaksi energistä tiimiämme!

    Lisätietoja:

    Anni Kalmari

    +358 44 493 60 79

    [email protected]

    Wulff Works Oy

    Parempi maailma työntekijä kerrallaan!

    Wulff Works on se parempi henkilöstöpalveluyritys. Meillä konkarit etsivät sankareita: tunnistamme hyvät työpaikat ja työnantajat, jotka arvostavat tekijöitä. Palvelemme valtakunnallisesti ja tapaat meitä jo kuudella paikkakunnalla Suomessa. Tutustu: wulffworks.fi. Olemme osa pörssilistattua Wulff-konsernia.