Latest jobs

Recommended jobs

Project Manager

Project Manager/ka

W związku z rozwojem działalności oraz planowanym programem dekarbonizacji, do naszego zespołu odpowiedzialnego za realizację inwestycji o średniej i dużej skali poszukujemy doświadczonych i zmotywowanych kandydatów/tek na stanowisko Project Managera/ki.

Miejsce pracy: Wrocław lub Zabrze, Bytom, Częstochowa, Warszawa.

Zakres zadań na tym stanowisku obejmował będzie:

  • zarządzanie projektami w poszczególnych obszarach (bezpieczeństwo, cele, budżet, harmonogram, ryzyka, zmiany) na etapie tzw. pre-engineeringu oraz na etapie realizacji

  • organizowanie i kierowanie pracą Zespołu Projektowego

  • organizowanie i nadzór nad pracami w obszarze projektowania, zakupów, kontroli dostaw, budowy, montaży i uruchomienia

  • zarządzanie i kontrola prac konsultantów, doradców, dostawców i wykonawców

  • prowadzenie negocjacji kluczowych umów dot. projektów (EPC, EPCM i inne)

  • zarządzanie dokumentacją projektową

  • raportowanie do Komitetów Sterujących

  • przygotowywanie kompleksowej dokumentacji na komitety inwestycyjne celem uzyskania właściwych zgód korporacyjnych

Kandydat/ka na to stanowisko powinien/powinna być gotowy/a do podroży służbowych w miejsce realizacji projektów w województwach Śląskim i Dolnośląskim. W zależności od etapu projektu między 20% a 60% czasu pracy.

Nasza oferta:

  • praca w stabilnej firmie międzynarodowej z branży energetycznej, o ugruntowanej pozycji na rynku

  • przyjazna i motywująca atmosfera pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta lunchowa, dofinansowanie do karty Multisport, kurs języka angielskiego, wsparcie psychologiczne, wyjazdy integracyjne, dofinansowanie świąteczne oraz do letniego wypoczynku)

Zasoby i kompetencje potrzebne do osiągnięcia sukcesu w tej roli:

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • 5-letnie doświadczenie praktyczne pracy w branży energetycznej/instalacyjnej oraz w zarządzaniu projektami

  • udokumentowane doświadczenie w zarządzaniu projektami inwestycyjnymi o dużej skali na etapie realizacji, poparte referencjami

  • umiejętność budowania i zarządzania zespołami projektowymi

  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej oraz prawnej

  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym (na poziomie min. B2), w tym języka technicznego

  • praktyczna znajomość programów z pakietu MS Office

  • umiejętność prezentacji danych oraz skutecznej komunikacji

  • umiejętność dot. negocjacji umów, nadzoru nad ich wykonaniem oraz rozliczeniem

  • otwartość i umiejętność szybkiego uczenia się

  • samodzielność w organizacji własnego czasu pracy

  • umiejętność radzenia sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami

  • dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat. B.

O Fortum

Fortum to nordyckie przedsiębiorstwo energetyczne. Naszym celem jest dać energię światu, w którym ludzie, przedsiębiorstwa i natura wspólnie prosperują. Jesteśmy jednym z najczystszych producentów energii w Europie, a naszym działaniom przyświecają ambitne cele środowiskowe. Niezawodnie wytwarzamy i dostarczamy czystą energię oraz wspieramy przemysł w dekarbonizacji procesów i w rozwoju. Nasza podstawowa działalność w krajach nordyckich obejmuje efektywne wytwarzanie energii bez emisji CO2 oraz niezawodne dostawy energii elektrycznej oraz ciepła sieciowego dla klientów indywidualnych i biznesowych. Jesteśmy bezpiecznym i inspirującym miejscem pracy dla blisko 5 000 naszych pracowników. Akcje Fortum są notowane na giełdzie Nasdaq w Helsinkach. fortum.pl

W Fortum staramy się budować zróżnicowane zespoły, w których każdy czuje się włączony i traktowany równo.

Zainteresowany/a?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie do nas swojego CV za pośrednictwem narzędzia on-line. Tylko aplikacje przesłane za pośrednictwem narzędzia on-line będą rozpatrywane.

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z managerką rekrutującą: Kamilą Zyburą-Plutą, Dyrektorką ds. Realizacji Inwestycji:  [email protected], po 6 sierpnia 2024, ze względu na czas urlopowy. Ogłoszenie będzie aktywne do 23 sierpnia 2024r.

Klauzula RODO: ​

Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (znanego powszechnie jako RODO), informujemy, że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fortum Power and Heat Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000033402, NIP 1181606467.

  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

  • Ma Pani/Pan prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, prawo do żądania usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  • Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdzie Pani/Pan tutaj: https://www.fortum.pl/polityka-prywatnosci-kandydaci-do-pracy Zachęcamy do zapoznania się z pełną informacją na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora.

  • W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z niniejszą informacją, prosimy o kontakt na adres e-mail: [email protected]

Do aplikacji prosimy dołączyć wybraną klauzulę następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fortum Power and Heat Polska sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Słonimskiego 1A, 50-304 Wrocław jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Project Managera/ki".

Informujemy, że ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Uprzejmie informujemy, że bezpośrednio skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Fortum impact

Fortum creates its most significant positive impacts in societal infrastructure and greenhouse gas emissions, in categories Society and Environment.

Fortum creates its most significant negative impacts or uses resources in biodiversity and scarce human capital, in categories Environment and Knowledge.
Upright data for Fortum

By clicking on the graph, you can see the entire Fortum impact profile.

What is impact profile?

The net impact profile was modeled by the Upright Project. The profile is based on scientific research's understanding of the effects of various products and services. The profile tells you which things you are involved in influencing through this job. You can find more information about Upright here.